O nás

Vážení přátelé, kamarádi,

chtěl bych Vás všechny co nejsrdečněji pozvat do zrekonstruovaných prostor kulturního domu v Dolní Cerekvi, kde jsem pro vás otevřel Country Hospodu El Paso.

Ve svém životě jsem sice dělal úplně jinou práci, ale přesto jsem v srdci stále nosil svůj životní sen. Tím snem bylo vytvořit místo, kde bude vládnout klid a pohoda, a kde by se všichni lidé cítili téměř jako doma. Místo, kde to bude prostě country.

Country hudbu miluji již od dětství. Naučili mě ji mít rádi moji rodiče, za což jim děkuji. Mám rád z country hudby asi vše, ale jeden člověk mě svojí hudbou oslovil nejvíce. Jeho úžasné a pohodové písničky, které dokážou pohladit a zahřát na duši, mě provázejí celým mým životem. A pomáhaly mi i v těžkých chvílích, které mi život přinesl. Chtěl bych se proto o svůj sen a svou lásku k této krásné hudbě s Vámi podělit a přál bych si, aby si každý z Vás odnesl kousek z ní ve svém srdci…

Dlouho jsem přemýšlel o názvu country hospody. Chtěl jsem, aby se v něm objevilo něco z toho úžasného zpěváka, a tak nakonec vznikl název El Paso. Moc bych si přál, abyste se v El Pasu cítili příjemně, načerpali zde klid a pohodu a rádi se sem vraceli.

Moc bych chtěl poděkovat obci Dolní Cerekev, která mi tento úžasný prostor svěřila a umožnila mi můj sen zrealizovat. Dále chci velice poděkovat všem kamarádům, kteří mi zde opravdu nezištně pomáhali tento prostor zvelebit dle mých představ. Ještě jednou všem opravdu upřímně děkuji. A na závěr bych skončil slovy MichalaTučného:

„Vše, co se mi líbí a mám rád, je country.“

Moc se na Vás těším, Pavel Kujal